Správa a údržba pozemků a nemovitostí včetně bytových jednotek

další služby:


Ve společnosti PPSM, a.s., nabízíme široké spektrum služeb, u kterých garantujeme vysokou kvalitu při maximálním zohlednění individuálních potřeb zákazníka a možnosti stanovení optimální ceny. Jsme připraveni nastavit tyto služby jednotlivě nebo pro vás vytvoříme balíček činností, aby odpovídal vašim konkrétním požadavkům a možnostem.

Správa majetku je služba zahrnující správu nájmů nebytových i bytových prostor, správu pozemků, inventarizaci majetku, odvoz a likvidaci tříděného domovního odpadu, stěhovací služby, energetické služby ve všech odběrových kategoriích a také ostrahu objektů. V úseku údržby majetku nabízíme službu Zlaté ruce. Jedná se o drobné stavební opravy, provozní údržbu budov a pozemků, zajištění veškerých elektrorevizí (např. drobných spotřebičů a pohyblivých přípojů) a revizí hromosvodů. Poskytované služby v oblasti správy a údržby nemovitostí provádíme vlastními zaměstnanci.

Dopravní služby zahrnují servis a údržbu vozidel, mytí vozidel včetně ručního, čištění a plnění. Také provozujeme autopůjčovnu vozidel na CNG pohon.

V souvislosti s provozováním závodního stravování v koncernu Pražská plynárenská, a. s., úspěšně nabízíme cateringové služby na míru, založené na vlastní výrobě cukrářských i lahůdkářských výrobků.

Pro své zákazníky zajišťujeme výkon osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci včetně monitoringu a implementaci relevantní legislativy, konzultací, vedení evidence a dokumentace či školení zaměstnanců.

Pražská plynárenská, a.s. nabízí dlouhodobý pronájem parkování v podzemních garážích na Národní třídě. Nonstop přístup, atraktivní cena, výborná dostupnost.
Bližší informace na tel.: +420 725 536 161 a v letáku zde