Využijte ruční mytí automobilu. Více informací →
INSTALATÉRSKÉ A ELEKTRIKÁŘSKÉ PRÁCE ZA SKVĚLÉ CENY!

 

Základní kvality funkčního domu? Svítí se v něm, topí se v něm, teče v něm voda a odtéká odpad. Může se zdát, že jde o jednoduchou věc, avšak všichni vlastníci rodinných domků vám potvrdí, kolik práce a starostí se s těmito základními předpoklady pojí. Nenechte se jimi trápit! O obyvatelnost vaší nemovitosti a zajištění základních potřeb se postaráme my!

 
instalaterské-prace instalaterství instalaterské-prace elektrikarské-prace
 

Objednejte si Instalatérské a elektrikářské práce v Praze!

Objednejte u Instalatérské a elektrikářské práce na tel. +420 727 947 693. V areálu Pražské Plynárenské v Michli se naši odborníci vypraví za vámi a profesionálně vám opraví nebo vymění potřebné instalaterské nebo elektrikářské součásti domácnosti.

Instalatérské práce

 • Běžné instalatérské práce
  Vlastní dům či byt přináší zodpovědnost. Nezřídka se přihodí menší havárie, kdy se hodí šikovný instalatér, na kterého je spolehnutí a který přijede na zavolání. Zamezí dalšímu šíření katastrofy, ať už to bude znamenat vyměnit stupačky, opravit rozvody vody i odpadu, nebo provést sanaci potrubí.
 • Výměna baterií
  Trápí vás kapající kohoutek nebo utržená sprcha? Přivezeme a zapojíme vhodnou baterii, abyste mohli ještě večer mýt nádobí.
 • Připojení WC, umyvadla, dřezu a jiných zařízení

Elektrikářské práce

 • Běžné elektrikářské práce
  Jestliže zabráníte katastrofě v podobě rozbitých odpadních trubek, za týden můžete snadno bojovat s častým vypadáváním pojistek. Přejte si jednoho z našich šikovných elektrikářů, který závadu správně identifikuje, aby ji vzápětí odstranil.
 • Zapojování světel a jiných elektrických zařízení
 • Zajištění nových elektrických rozvodů
  Provedeme kompletní zapojení elektriky, a to nejen v novostavbě.
 • Revize elektrických zařízení
  Zároveň v nás získáte pomocníka, který bude dbát na bezpečnosti vašich elektroinstalací. S námi už na pravidelné revize nezapomenete!

Ceník

Ceny jsou u nás jako malované. Ceny celkové výmalby začínají na 5 600 Kč. Malujeme nejen v Praze, ale i v celém Středočeském kraji, za dopravu si účtujeme jen 15Kč/km2.

 

 

Cena

Instalatérské práce Běžné instalatérské práce, výměna baterií, WC, umyvadla, sprchové vaničky, zástěny, připojení pračky, myčky apod. 400 Kč za hodinu
Elektrikářské práce Běžné elektrikářské práce, revize elektrických zařízení, provádění nových rozvodů elektra, zapojování světel, boilerů, trouby na pečení 450 Kč za hodinu
Doprava  Cena za dopravu (Praha paušálně 450 Kč) 17 Kč / km

* v uvedených cenách není zahrnutý materiál
* všechny ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH


Z Michle až k vám domů

Fungujeme v Praze i po celých středních Čechách, cena za elektrikářské a instalatérské práce nepřesahuje 450 Kč za hodinu. 
Vypadla elektrika? Prasklo potrubí? Svěřte se do rukou našich odborníků! Zavolejte, už jsme na cestě!

 

Kontakt:

Bc. Martin Sekerka
mobil: 727 947 693

 

Máte zájem o službu Instalatérské a elektrikářské práce.

firmaleft
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, a.s.
firmaright

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie

Komplexní služby

Máme široký rozsah služeb

Dostupná lokace

Jsme na Praze 4 v uzavřeném areálu Pražské plynárenské.

Chcete se jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.