Využijte ruční mytí automobilu. Více informací →
ÚKLIDOVÉ PRÁCE ZA SKVĚLÉ CENY!

 

Naši úklidoví pracovníci zvládnou každou domácnost vyčistit tak, že by se tam i jísti dalo z podlahy. Nevěříte? Přesvědčte se na vlastní oči, ale hlavně na vlastní nevynaloženou námahu!

 
úklidové-práceúklidové-práceúklidové-práceúklid
 

Objednejte si Úklid v Praze!

Objednejte u Úklidové práce na tel. +420 720 980 340. V areálu Pražské Plynárenské v Michli se naši odborníci vypraví za vámi a profesionálně vám uklidí libovolné části vaší domácnosti.

 

Moderní úklidové služby pro snadnější život každé domácnosti

Nestíháte? Chápeme a pomůžeme! Zajistíme za vás běžný úklid domácnosti – utřením prachu začínaje, kompletní dezinfekcí toalety konče. Díky nám se už nemusíte stresovat, kdy stihnete po příchodu z práce kromě vaření ještě uklidit! Otevřete si knížku a víno, úklid nechte na nás!

 

Nabízíme

 • Setření prachu na dostupných místech
 • Vytření podlahy
 • Vyluxování koberců
 • Vnější omytí kuchyňské linky
 • Hygienický úklid koupelny a WC

Veškeré práce základní služby nabízíme již od pouhých 1 500 Kč za jednu bytovou jednotku.

 

Ceník úklidových prací

Úklid Cena
mytí oken včetně rámů a parapetů od 18 Kč / m2
jednorázový mimořádný úklid - např. po malířských pracích od 200 Kč / hod
byt do 75 m² od 1 500 Kč
byt do 100 m² od 2 000 Kč
byt 100 - 200 m² od 3 000 Kč
doprava 15 Kč / km
V ceně je zahrnuto: komplexní úklid - běžný úklid koupelny a WC, setření podlah mokrou cestou, vysátí koberců suchou cestou, vnější mytí kuchyňské linky, prach povrchový dle dostupných míst

Nadstavbové služby – umažeme se za vás

Zvládneme nejen základní vyčištění domácnosti, ale postaráme se i o velké uklízecí práce, které nastanou jen párkrát do roka!

 • Mytí oken včetně rámů a parapetů
  Zamaštěná okna vás trápí před Vánoci, Velikonoci i v průběhu léta? Nenechte se rozčílit a zavolejte! Jak zajistíme, aby se k vám domů lidé koukali skrze čistá skla? Nejdříve vodou s čistícím přípravkem omyjeme rámy a parapety, abychom je tak zbavili prachu. Následně použijeme speciální stroj na mytí oken. Vyleštíme a už můžete do domu pozvat návštěvu! Ušetříte si práci a navíc vás to vyjde jen na 18 Kč/m2.
 • Jednorázový mimořádný úklid – nejen po odchodu malířů
  Právě jste si nechali vymalovat, ale řemeslníci po sobě, na rozdíl od našich malířských profesionálů, neuklidili? Nebo jste se právě nastěhovali do nového bytu, který by potřeboval pořádně vyčistit? Nekupujte nové prachovky, o vše se postaráme my! Začínáme na 200 Kč za hodinu práce.
 • Stále toužíte po mopu a luxu? Jistě, že ne! Objednejte si nás na příhodnou hodinu a už tyto dva pomocníky v životě nemusíte spatřit!

Stále toužíte po mopu a luxu? Jistě, že ne! Objednejte si nás na příhodnou hodinu a už tyto dva pomocníky v životě nemusíte spatřit!

 

Kontakt:

Iveta Vnuková - úklid
mobil: 720 980 340, 725 966 392

 

Máte zájem o službu Úklidové práce.

firmaleft
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, a.s.
firmaright

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie

Komplexní služby

Máme široký rozsah služeb

Dostupná lokace

Jsme na Praze 4 v uzavřeném areálu Pražské plynárenské.

Chcete se jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.